">6 مدل مشهور شلوار جین زنانه - تولید کننده ی شلوار جین

6مدل مشهور شلوار جین زنانه

تولیدی شلوار جین زنانه

مدل های مشهور شلوار جین زنانه

برای آشنایی با انواع مدل های شلوار جین زنانه مقاله ی زیر رو براتون آماده کردیم.
وقتی نگاهی به تاریخ مد بیندازیم می‌بینیم که شلوار جین‌ها از نیمه دوم قرن نوزدهم کم کم وارد عرصه ی پوشیدنی‌ها شدند و تا به امروز ردپای پررنگی از خودشون بین فرهنگ ها و سنین مختلف به جای گذاشتند.

جالبه بدانید که شلوار جین‌ها ابتدا به خاطر جنس مقاوم پارچه (دنیم) به عنوان شلوار کار ساخته شدند. بعدترها نمادی شدند از سرپیچی و مقاومت طبقه کارگر و امروزه آنچنان کاربرد گسترده ‌ای پیدا کردند که به جرئت می‌شود گفت بسیاری از مردم دنیا توی جین‌هایشان زندگی می‌کنند.

درسته که جین‌ها اوایل به مقاوم بودن جنس پارچه مشهور بودن اما طولی نکشید که طراحان لباس سراسر دنیا، ترجیح دادند که دستی به شکل و قیافه آن شلوار کارگری زمخت بکشند و چیزهایی ازش بسازند که کمتر کسی توی عمرش بتواند به یک‌بار امتحان کردن یکی از اون  ها “نه” بگوید.:

مدل اول شلوار جین : شلوار مام استایل (Mom Style jeans)

شلوار جین زنانه مام استایل

 

شلوار جین مام استایل در دهده 1980 میلادی متولد شدند و در حال حاضر پرقدرت‌تر از قبل به بازار برگشته‌اند و در میان جوانان پای خودشون رو محکم کردند.تا مدت زیادی مُد جین برای خانم ها فقط شلوار جین‌های خیلی تنگ بود تا این که به استایل‌های ریلکس‌تر مثل شلوار جین‌های بوی فرند (Boyfriend) و مام استایل (Mom Style) آپدیت شدند.یک جنبش هم به اسم Normcore رایج شد که در مورد لباس‌های مشترک خانم‌ها و آقایان بود، یک نوع استایل لباس پوشیدن شامل استفاده از لباس‌هایی که مُد نیستند. یک سری افراد اعلام کردند که پوشیدن لباس‌های معمولی هم خوبه. بعد از آن لباس‌های ساده و معمولی هم جای خودشان را در دل خوشتیپ‌ها پیدا کردند. مثل شلوارهای مام استایل.

شلوار جین های فاق بلند. تیپ ساده و گشاد و با جیب های پشتی بلند مد شدند و برند topshop انگلیسی بود که این داستان را رواج داد.

شلوار جین زنانه مام استایل

شلوار مام استایل را با چه چیزهایی میتوانیم بپوشیم؟

مام استایل ها با فاق‌های بلند و رنگ آبی روشن کلاسیک، قسمت میانی بدن رو تخت تر و کشیده‌تر از حالت  عادی نشان میدهند ولی به خاطر گشادی پاچه‌ها برای افراد قدکوتاه، انتخاب خیلی خوبی نیستند.پوشیدن این شلوارها در کنار تی‌شرت‌های ساده می‌تواند تعریفی از استایل وینتیج را هم به نمایش بگذارد. اما این عضو خانواده جین نشان داده که پتانسیل‌هایی خیلی بالاتر از سِت شدن با  تی‌شرت‌های ساده را دارد.

شلوار مام استایل رو می‌توانید فصل بهار با لباس‌های نخی گل گلی بپوشید و ترکیب خوبی را برای مهمانی‌ها و طبیعت گردی‌ها بسازید.تابستان‌ها می‌توانید شلوار مام استایل را با نیم تنه‌های یقه قایقی، پیراهن‌های نخی کوتاه و اکسسوری‌های نئونی بپوشید.در فصل پاییز فقط به یک پلیور بافتنی تک رنگ نیاز دارید تا در کنار مام استایل‌تان یک ترکیب کلاسیک و عالی بسازید. اگر شخصیتی سرمایی دارید و زمستان‌ها رو با کت های اُورسایز پشمی یا استایل های چندلایه می‌گذرانید، بهترین ترکیب برای شما پوشیدن یک جین مام استایل در کنار بوت‌های کوتاه ساق‌دار هست.

مدل دوم شلوار جین : شلوارهای بوی فرند (Boyfriend Jeans)

انواع مختلف شلوار جین زنانه

 

تاریخچه شلوارهای بوی فرند به دهه ۶۰ قرن بیستم و شخص مرلین مونرو برمیگردد که با پوشیدن شلوارهای کمی گشاد و اصطلاحاً کیسه ای نقش پررنگی در ظهور این نوع جین ایفا کرد. چند دهه بعد، کیت هولمز با جینهایی کاملا مشابه با شلوارهای همسرش تام کروز ،پا به خیابان های نیویورک گذاشت.ترکیب هیکل کوچک کیت و استایل گشاد و راحتی که انتخابکرده بود ،گام بلندی از سمت اسکینی های کلاسیک به طرف شلوارهای راحت تر برداشت و بوی‌فرندها دوباره به کتواک برندهای مختلف و ویترین فروشگاه ها برگشتند.

شلوارهای بوی فرند برخلاف اسکینی‌ها ظاهر راحتی دارند و کمی بزرگ‌تر از سایز به نظر می رسند؛ طوریکه به نظر می رسد شلوار شخص دیگری را پوشیده‌اید؛ به همین دلیل بهتر است بالاپوش های اُورسایز را برای مچ کردن با جین بوی‌فرند انتخاب نکنید.

 

انواع مدل های مختلف شلوار جین زنانه

پیراهن های دکمه دار تک‌رنگ ،پلیورهای فیت، کت های جین کوتاه و شومیزهای گلدار، انتخاب های مناسبی برای قرارگرفتن در کنار جین بوی‌فرند هستند.

برای انتخاب کفش هم می‌توانید با توجه به موقعیت، از میان بوت‌های ساقدار، پاشنه بلندهای طرح پوست حیوانات ،فلت های مخصوص باله و اسنیکرها انتخاب  کنید.

اگر بخواهید این نوع جین را به استایل خود اضافه کنید، باید در گام اول فرم بدن‌تان را بشناسید.اگر قد کوتاهی دارید بوی فرندهایی با برش خیلی گشاد مناسب شما نیستند و باید از گزینه بعدی استفاده کنید.

مدل سوم شلوار جین زنانه : شلوارهای گرل فرند (Girlfriend Jeans)

انواع مختلف مدل های شلوار جین زنانه

جین گرل فرند، نسبت به نوع قبلی کمی «زنانه تر» شده؛ فاق بلند تر و پاهای راسته تری دارد. اگر جین بوی فرند برای فرم شما زیادی گشاد و نامناسب به نظر می‌رسد، گرل فرند انتخاب بهتری برای شماست.

شلوارهای گرل فرند در قسمت بالایی تنگ تر و در قسمت پاها، کمی گشاد می‌شوند و درعین استایلیش بودن، قد شما را بلندتر نشان میدهند. تفاوت جین گرل‌فرند با مام‌استایل ،در فاق بلندتر و گشادی بیشتر پاهای شلوار مام‌استایل است.

شلوار جین زنانه گرل فرند

 

جین گرل فرند، در کنار تی‌شرت سفید راه راه، کت چرم مشکی، عینک  آفتابی کلاسیک و یک کتانی سفید، استایل کژوال فوق العاده ای را برای تعطیلات آخر هفته رقم بزند.

مدل چهارم شلوار جین زنانه : اسکینی‌ها (Skinny Jeans)

شلوار جین زنانه مدل جذب

 

جین اسکینی همان‌طور که از اسمش پیداست، روی پوست شما سوار می‌شود و شکل پای شما رو به خودش می‌گرد. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که فرم بدنی ساعت شنی دارید یا می‌خواهید با خوش تراشی پاهاتان خودنمایی کنید، اسکینی‌ها برای شما ساخته شده‌اند.

 

تولیدی انواع شلوار های جین با کیفیت

 

به نظر می‌رسد داشتن یک شلوار جین اسکینی برای کمد هر فرد ضروری است، چرا که پوشیدن این نوع شلوار در کنار هر چیزی جذاب هست؛ از تی شرت های اُورسایز گرفته تا پلیورهای چندرنگ زمستانی، بوت‌های چرمی بلند و کفش های پاشنه بلند.

 

مدل پنجم شلوار جین : شلوارهای پاچه گشاد (Flare Jeans)

تولید شلوار جین زنانه

 

شلوارهای پاچه گشاد در دهه ی 90 حسابی اوج گرفتند و  بین استایل‌های رسمی‌تر جای خودشان رو پیدا کردند. نکته مهم راجع به این نوع شلوار این هست که برای قدبلندها و کسایی که پاهای بزرگی دارند و اصطلاحاً گلابی شکل هستند طراحی شده است. پس اگر قد کوتاهی دارید بهتر هست از سایر اعضای خانواده جین استفاده کنید.

.

 

تولید شلوار جین زنانه باکیفیت

بهترین مَچ‌ها برای شلوارهای فلیر: بافت های چسبان یقه اسکی، پیراهن های یقه باز ، کت های  کوتاه و کفش های لژدار و پاشنه بلند هستند.

مدل ششم شلوار جین : شلوار جین‌های راسته (Straight Leg Jeans)

تولیدی شلوار جین زنانه

شلوارهای راسته یا استریت، آن‌هایی هستند که عرض ثابتی دارند و جایی از شلوار تنگ یا گشاد نمی‌شود. این نوع از جین برای ساخت استایل‌هایی رسمی در محیط هایی مثل دانشگاه بسیار مناسب هستند.

جالبه بدانید که جین‌های راسته ،طوری طراحی شده‌اند که برای انواع فرم بدن مناسب به نظر می‌رسند؛ به خصوص اگر قدکوتاهی دارید در نظر داشته باشید که پوشیدن این نوع شلوار  باعث می‌شود پاهای شما کشیده‌تر به نظر برسد.

تولید شلوار جین زنانه

این نوع از جین را می‌توانید در کنار نیم‌تنه یا تی‌شرت های طرح‌دار در مهمانی های دوستانه، با یک بارانی کوتاه در فضای دانشگاهی یا همراه یک سوئیشرت ورزشی برای قدم زدن‌های عصرانه  بپوشید و عالی به نظر برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه