">نحوه شست و شو و نگهداری شلوار جین - تولید کننده ی شلوار جین

نحوه ی شست و شو و نگهداری شلوار جین

ما در یوروفشن، برزگترین تولیدی شلوار جین زنانه تهران  مقاله ی زیر را از نکات جالبی که در طی تولید و همچنین نگهداری شلوار جین وجود دارد را با شما در میان خواهیم گذاشت. یکی از عمده ترین دلایل محبوبیت شلوار جین مقاومت پارچه ی آن است. همانطور که پیش از این اشاره کردیم دنیم نام پارچه ی شلوار جین بوده که خیلی دیر زوال میابد. اما این به این معنا نیست که در شست و شو و نگهداری این شلوار ها نکات لازم را رعایت نکنیم. این بخش از مقاله از گفت و گویی که با Paige-Adams صورت گرفته نقل میشود. پیج آدام ایده پرداز و کارگردان کمپانی پیج دنیم از نکاتی که هنگام شست و شو و پس از شست و شو شلوار نیاز به رعایت دارد میگوید.

  • جین ها را ابتدا پشت و رو کرده سپس بشویید.
  • پس از شست و شو آن ها را آویزان کنید تا خشک شوند.

او در ادامه میگوید اگر از چین و چروک هایی که پس از آویزان کردن شلوار ایجاد میشود احساس نارضایتی دارید، شلوار ها را از طریق خشک کن به مدت ده دقیقه خشک کنید. سپس ان ها را در معرض وزش باد قرار دهید تا به ایده آلتان برسید. از این طریق شلوار ها گشاد یا تنگ نمیشوند. هم چنین مدت طولانی تری دوام خواهند داشت.

تولیدی شلوار جین زنانه

نحوه ی نگهداری شلوار جین

  1. شلوار های جین را در محیط تاریک نگهداری کنید. چرا که نور باعث اکسید شدن سطح رویی شلوار میشود. و علت متمایل شدن رنگ شلوار به زرد همین پدیده میباشد. خبر خوب اما این است که هرچه زودتر شلواری که دچار این تغییر رنگ شدگی شده است را بشویید امکان حل این مشکل بیشتر است.
  2. از چیدن جین های تیره و روشن بدون تفکیک روی یکدیگر بپرهیزید. جین ها بعد از مدتی به دلایل شیمیایی رنگ پس میدهند و این بی دقتی در نگهداری ممکن است باعث تیره شدن جین های روشن شما گردد. طبیعتا هیچ یک از ما دوست نداریم جین های عزیزمان تغییر رنگ دهند. پس با رعایت این نکات ساده، به مراقبت از شلوار های جین خود بپردازید.

نکات بسیار جالب درباره ی تولید شلوار جین

شلوار جین برای محیط اطرافش علیرغم باور ضرراتی به همراه دارد. از جمله مواد شیمیایی که در تولید این شلوار ها مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین میزان آبی که در حین تولید شلوار مصرف میگردد. حدس میزنید برای تولید یک شلوار جین چقدر آب مصرف میشود؟ به گفته ی استفان لی نویسنده ی کتاب “ردپای آب” برای تولید یک شلوار جین چیزی حدود 7600 لیتر آب مصرف میشود. این میزان آب از لحظه ی کاشتن بذر کتان تا تولید شلوار محاسبه شده و دفعاتی که این شلوار مورد شست و شو قرار خواهد گرفت را شامل نمیشود. 

به همین دلیل برندهایی مثل reform در تلاشند تا جین هایی سازگار با محیط زیست تولید نمایند. این جین ها با پنبه ی ارگانیک و تجدید پذیر تهیه میشوند و تا حد خوبی به سازگاری این جین ها با محیط زیست کمک خواهند کرد. این توضیحات نیاز ما به شست شو را براورده نکرد پس طبق گفتوگویی که با بنیانگذارRef انجام گرفته، ییل آفلائو گفته که جین هایی که میخرید را به مدت دو روز در فریزر نگهدارید! تا با اینکار بو و باکتری های آن از بین برود.

وی همچنین درباره ی شست و ششو ی شلوار های جین میگوید: حدالامکان جین های خود را نشویید اما اگر مجبور به این کار شدید آن را با آب سرد بشویید. همچنین اگر قرار به استفاده از خشک کن باشد حدود دو سوم خشک کن را پر کنید. همچنین وی میگوید که ترجیح خودش به آویزان کردن شلوار به منظور خشک کردن میباشد. چرا که این کار تا 700پوند از گازهای گلخانه ای به صورت سالانه میکاهد.

تولید کننده ی شلوار جین زنانه

پیشنهاد تولیدی شلوار جین زنانه یوروفشن هم مجموعی از این دو نظر میباشد. یعنی شلوار هایتان را پشت و رو کرده و با آب سرد بشویید. هم چنین برای خشک کردن شلوار آن را زیر نور آفتاب قرار ندهید. شلوار را در سایه روی بند در فضای آزاد آویزان کنید و اجازه دهید به مرور زمان خشک شود. هم چنین سعی کنید شلوار های جین خود را در بازه ی زمانی هر دو ماه تا هر شش ماه بشویید. این کار باعث افزایش طول عمر شلوار میشود. 

به منظور مشاهده ی محصولات ما از پیج اینستاگرام یا صفحه ی محصولات ما مراجعه نمایید.

تولیدی شلوار جین زنانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه